Pralko-suszarki slim to urządzenia, które łączą w sobie funkcje pralki i suszarki, a co najważniejsze, ich głębokość nie przekracza 50 cm. Dzięki temu stały się idealnym rozwiązaniem dla osób, które z racji niewielkiej ilości miejsca w łazience czy pomieszczeniu gospodarczym, nie mogły pozwolić sobie na zakup większego urządzenia. Jednak zakup najlepszej pralko-suszarki slim nie jest taki prosty.

Wybierając odpowiednią, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka aspektów, takich jak wielkość załadunku, moc, obroty czy też klasę energetyczną. Najlepsze urządzenie, dopasowane do Twoich potrzeb wybierzesz dzięki naszemu poradnikowi zakupowemu. Sprawdź także nasz ranking pralko-suszarek slim, w którym prezentujemy polecane modele.

Ranking pralko-suszarek slim – marzec 2023

W poniższej tabeli znajduje się ranking na rok 2023 oraz cena aktualnie najpopularniejszych i najlepszych produktów w kategorii pralko-suszarki slim.

Ranking ułożony jest według popularności kategorii produktów w serwisie nokaut.pl. Wszystkie linki występujące w zestawieniu są linkami affiliacyjnymi, dzięki którym zarabiamy i możemy rozwijać nasz serwis.

Jak powstał ranking pralko-suszarek slim?

Ranking pralko-suszarek slim został stworzony przez naszych ekspertów, którzy przeprowadzili dokładne analizy i badania rynku. W procesie tworzenia rankingu braliśmy pod uwagę opinie prawdziwych użytkowników, publikowane na forach i sklepach internetowych. Przedstawione w rankingu modele zostały wyselekcjonowane spośród produktów najpopularniejszych producentów pralko-suszarek slim, w tym m.in. LG, Samsung, Bosch, Siemens, Candy czy Whirlpool. Nasz ranking ma na celu pomóc użytkownikom w wyborze najbardziej odpowiedniego urządzenia do ich potrzeb.

Pralko-suszarka slim to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają wystarczająco dużo miejsca, aby korzystać z pełnowymiarowego urządzenia.
Pralko-suszarka slim to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają wystarczająco dużo miejsca, aby korzystać z pełnowymiarowego urządzenia.

Jaką pralko-suszarkę slim wybrać?

Poniżej prezentujemy kilka aspektów, które powinieneś wziąć pod uwagę wybierając urządzenie skrojone do Twoich potrzeb.

Głębokość pralko-suszarki slim

Pralko-suszarki slim charakteryzują się niewielką głębokością, która wynosi do 50 cm. W sprzedaży dostępne są modele o różnych wymiarach, w tym o głębokości 45.6 cm, 46 cm, 48 cm, 50 cm, 43.2 cm, 47 cm oraz 47.5 cm. Gdy planujesz zakup pralko-suszarki slim, ważne jest aby zwrócić szczególną uwagę na jej głębokość i dopasować ją do swoich potrzeb.

Zużycie wody

Przy zakupie pralko-suszarki slim ważnym parametrem do uwzględnienia jest zużycie wody podczas jednego cyklu prania i suszenia. Na rynku dostępne są modele o różnym zużyciu wody, w tym 50 L, 67 L, 68 L, 75 L, 80 L, 90 L. Jeśli oszczędność wody jest dla nas ważna, warto wybrać pralko-suszarkę slim o jak najniższym zużyciu wody podczas jednego cyklu.

Pojemność załadunku

Podczas zakupu pralko-suszarki slim należy zwrócić uwagę na jej pojemność załadunku prania i suszenia. Warto wziąć pod uwagę, że od wielkości załadunku zależy ilość prania, którą można wyprać i osuszyć w jednym cyklu. Dlatego ważne jest, aby dobór wielkości załadunku był dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Prędkość wirowania (obr/min)

Podczas wyboru pralko-suszarki slim, należy zwrócić szczególną uwagę na parametr związany z maksymalną prędkością wirowania, ponieważ od niej zależy stopień wysuszenia prania po zakończeniu cyklu. Na rynku dostępne są modele pralko-suszarek slim, których maksymalna prędkość wirowania wynosi 1200, 1300 lub 1400 obrotów na minutę.

Najczęściej zadawane pytania na temat pralko-suszarek slim

Co to jest pralko-suszarka slim?

Pralko-suszarka slim to urządzenie gospodarstwa domowego, które łączy funkcje prania i suszenia w jednym urządzeniu, zajmując przy tym mniej miejsca niż standardowa pralko-suszarka, gdyż jej maksymalna głębokość to 50 cm.

Jaka jest najmniejsza pralko-suszarka?

Najmniejsza pralko-suszarka dostępna na rynku to prawdopodobnie model Candy RO16106DWHC7/1-S z głębokością 40 cm.

Gdzie kupić pralko-suszarkę slim?

Pralko-suszarki slim są dostępne do zakupu w wielu sklepach internetowych. W Polsce popularne sklepy, oferujące ten typ urządzeń, to m.in. Media Expert, RTV Euro AGD, czy Neonet.
5/5 - (10 głosów)